Rondo Daszyńskiego. Na biuro lub kancelarię, metro, Eng, It, Fr

Warszawa

4 000 PLN

Offer number520
Transaction typeRent
Price4 000 PLN
Total area72.5 m2
Price per m255 PLN / m2
Liczba pomieszczeń4
Floor4
Rent1 000
Year built2019
Finishing standardhigh
Commercial conditionvery good
Buiiding typeapartament block
Staircaseclean
Marketsecondary
Deposit4 000
Ownership formownership
Audibilityquiet
Kitchenkitchenette
Bathroomwith wc
WindowsPCV
Parking typeparking space
Number of parking spaces1
Heatingcentral - city
Balcony typeloggia
Rondo Daszyńskiego. Na biuro lub kancelarię, metro, Eng, It, Fr (Warszawa)

Agencja Woźniakowski Nieruchomości zaprasza na prezentację lokalu biurowego w doskonałej lokalizacji w nowym apartamentowcu o podwyższonym standardzie z 2019 roku przy Ul. Karolkowej.
Lokal nadaje się świetnie na kancelarię prawną, biuro lub inny rodzaj działalności. Dotychczas mieściło się w nim biuro rachunkowe. Lokal podzielony jest na 4 pokoje (gabinety). Znajduje się w nim również aneks kuchenny i łazienka z WC. Dodatkowym atutem jest miejsce postojowe w garażu podziemnym przynależne do lokalu.

Okolica:

Lokal znajduje się w świetnej lokalizacji tuż przy centrum biznesowym współczesnej Warszawy zlokalizowanym obok Ronda Daszyńskiego. Bliskość wielu pobliskich korporacji i firm może być gwarantem potencjalnych klientów zwłaszcza działalności prawnej lub rachunkowej.
Ponadto w odległości 3 minut spacerem znajduje się stacja metra Rondo Daszyńskiego. Oprócz metra w pobliżu jest też przystanek autobusowy oraz tramwajowy, z którego odjeżdża wiele linii autobusowych i tramwajowych oraz dzięki czemu w krótkim czasie można dostać się do centrum, jak i praktycznie w każde miejsce Warszawy.

Usługi:

Liczne restauracje i kawiarnie zaraz pod lokalem urozmaicają możliwość spędzenia czasu w porze lunchowej lub w trakcie spotkań biznesowych z klientami.
Pod lokalem usytuowane są restauracje i kawiarnie, w których najemcy lokalu mogą odbywać spotkania biznesowe. Są to m.in. Green Caffe Nero, Columbus Coffee, Restauracja Boccone, restauracja wietnamska, polska, chińska oraz sushi, w których można skorzystać z bogatej i różnorodnej oferty lunchowej. Co więcej, w pobliżu znajduje się również supermarket Frac, liczne sklepy Żabka oraz Rossmann.
Cena wynajmu: 4000 zł miesięcznie plus 1000 zł opłaty do wspólnoty (miejsce postojowe w cenie).
Kaucja 4000 zł.
Do wynajęcia przynajmniej na 12 miesięcy.
Zapraszamy na prezentację.
Ewa Pac
Tel.500 542 060


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Information
Internet For office Intercom Elevator Security
Warszawa

Contact an angent