Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 900 PLN
Powierzchnia
130 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
2

Apartament na cele mieszkalne: Jak najbardziej, apartament można przystosować do zamieszkania. Urządzić kuchnię, poprawić łazienki, zaaranżować sypialnie oraz zaprojektować salon. Wszystko jest do ustalenia, dlatego zapraszam do rozmowy i składania propozycji.

Apartament na cele biurowe / usługowe: Również w tym wariancie wykorzystania nieruchomości, apartament może zostać przystosowany. Potrzebujesz innego układu? Potrzebujesz więcej pokoi, a może chciałbyś połączyć pokoje - co też jest możliwe. Wszystko jest do ustalenia, dlatego zapraszam do rozmowy i składania propozycji.

Nieruchomość znajduję się na 2 z 5 pięter. Jest nowoczenna winda. Budynek kameralny po 2 apartamenty na piętrze. Kamienica wybudowana w 1912, zaprojektowana przez Artura Gurney.

Bliskość Hali Koszyki oraz Placu Konstytucyjnego wpływa na prestiż i wygodę życia.

  • Monitoring: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus, Metro
Filip Woźniakowski

Filip Woźniakowski

Dyrektor Generalny

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Woźniakowski Nieruchomosci dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Woźniakowski Nieruchomosci z siedzibą przy ul. Marszałkowska 126/134, 00-008 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wozniakowskinieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Aktualne oferty w jednym miejscu